Biuro Rachunkowo Doradcze TAX Sp z o.o. działa w Gliwicach. Usługami Doradztwa i Księgowością zajmujemy się  od roku 1996.

W związku z rozwojem firmy w 2019r zmieniliśmy formę prawną prowadzonej działalności na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których finanse i rachunkowość są pasją. To dzięki nim możemy zaoferować Państwu fachową pomoc nie tylko w codziennych sprawach przedsiębiorcy, ale także rozwiązywaniu skomplikowanych problemów.

Niezależnie od skali działalności - każdy Klient jest dla nas ważny ! Wspieramy zarówno niewielkie działalności gospodarcze, jak i spółki prawa handlowego przeprowadzające na co dzień złożone operacje handlowe.

Klientom indywidualnym oferujemy sprawne i prawidłowe rozliczenia roczne PIT, również w bardziej skomplikowanych przypadkach - na przykład wykazującym dochody z różnych źródeł i z różnych krajów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pozwalamy uniknąć błędów i pułapek, jakie czyhają na przedsiębiorców w dzisiejszej skomplikowanej rzeczywistości podatkowo-prawnej, umożliwiając płynne, a przy tym formalnie poprawne, prowadzenie działalności. Służymy naszą wiedzą już od kilkunastu lat. Podpowiadamy rozwiązania, przeprowadzamy optymalizacje, odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wątpliwości.

A przede wszystkim rzetelnie i ciężko pracujemy, dbając o dobro naszych klientów. Być może dlatego też większość z nich pozostaje z nami na lata.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !