Iwona Wymazała
główna księgowa

 
Posiada bogate doświadczenie zawodowe, oparte na 16-letnim stażu pracy w księgowości - w tym 10 lat na stanowisku samodzielnej księgowej. 
Posiada rozległą wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z optymalizacją podatkową, transgranicznym świadczeniem usług oraz rozliczeniami podatkowymi w krajach Unii Europejskiej. Stale ściśle współpracuje z doradcą podatkowym oraz kilkoma kancelariami prawnymi.
"Z klientami staram się utrzymywać serdeczne relacje oparte o zrozumienie potrzeb i wzajemne zaufanie. Dokładam starań, aby moi klienci odnaleźli w moim biurze skuteczne i sprawne wsparcie dla swojej firmy. Zapraszam do współpracy"
 
 

Anna Gralewicz
samodzielna księgowa
 
Wykształcenie i doświadczenie w zakresie księgowości. Specjalizacja Kadry i Transgraniczne Świadczenie Usług. Biegle porusza się w stale zmieniających się przepisach prawa pracy.
 
 
 
 
 
Daria Wróblewska
asystent działu księgowości
 
Aktywnie wspiera zespół księgowy w bieżących obowiązkach w postaci prac  administracyjnych oraz wsparcia działu księgowości we wprowadzaniu danych do systemu księgowego,uzgadnianiu rejestrów vatowskich, uzgadnianie rozrachunków
 
 
 

Malwina Pilarek
asystent działu księgowości

 

 

 

 

Mariusz Wilk
prezes zarządu

Pełnił i pełni funkcje nadzorcze w spółkach prawa handlowego zarówno jako konsultant jak i dyrektor finansowy (CFO) oraz członek zarządu.